Sportistet me te mire te vitit 2015

Ne mbremjen “Gala sportive 2015” te organizuar mbreme ne ambjentet e Hotel Sheraton , KOKSH shpalli dhe dha Trofete per sportistet me te mire te vitit 2015.
Sportistet qe merituan trofeun per rezultate me te mira te arritura per vitin 2015 jane :
LUIZA GEGA – ATLETIKE
ARJON KALOSHI- BOKS
REDI HALILAJ- CIKLIZEM
SABIEN LILAJ- FUTBOLL
NIKOL MERIZAJ-NOT
BRIKEN CALJA- PESHENGRITJE
EGERS ALIU- TAEKWONDO
ANTON QAFARENA – VOLEJBOLL
JON VRENOZI – XHUDO
RED VOGLI CMIMI FAIR PLAY

all

atletik

Boksi1

basket

ciklizem

futboll2.

noti2

peashengritja

taekwondo1

xhudo

volley

 

Print Friendly

Comments are closed.